Радіатор опалення KOER 22 300x600
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 23
Характеристики
KOER 22 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 300x600
Сортувати
Сталевий радіатор опалення KOER 300x600 мм бокове підключення клас 22 RAD0 | 2 372 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х600.S KOER (бок. підключення) (RAD069) | 2 372 грн. |
Сталева панельна батарея опалення KOER 300x600 мм бокове підключення клас | 2 372 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22х300х600.S (бок. під'єднання) (RAD069) | 2 372 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо