Радіатор опалення KOER 22 500x1100
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 23
Характеристики
KOER 22 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 500x1100
Сталевий радіатор опалення KOER 500x1100 мм бокове підключення клас 22 RAD | 4 954 грн. |
Сталевий радіатор 22х500х1100.S KOER (бок. підключення) (RAD059) | 4 954 грн. |
Сталева панельна батарея опалення KOER 500x1100 мм бокове підключення клас | 4 954 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо