Радіатор опалення Idmar Ventil Compact 22 500x1100 (V22500X110)
від 5 081 до 5 100 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Польща |
Модифікації Idmar Ventil Compact 22 16
Характеристики
Idmar Ventil Compact 22 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Idmar Ventil Compact 22 500x1100
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 500x1100 (V22500X110) | 5 081 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x1100 нижнє підключення V2250 | 5 100 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x1100 (V22500X110) | 5 093 грн. |
Закрити
Рекомендуємо