Радіатор опалення KOER 22 500x1300
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 500x1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 500x1300
Сортувати
Сталевий радіатор опалення KOER 500x1300 мм бокове підключення клас 22 RAD | 5 741 грн. |
Сталевий радіатор 22х500х1300.S KOER (бок. підключення) (RAD061) | 5 741 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 500x1300 мм бокове підключення к | 5 741 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22х500х1300.S (бок. під'єднання) (RAD061) | 5 741 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо