Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 500x1200
від 5 123 до 9 720 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 500x1200
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 500x1200 | 5 123 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 500х1200 бічне підключення Vogel275 | 5 861 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 500х1200 мм 2361 Вт (F1E2205012010000) | 9 720 грн. |
Закрити
Рекомендуємо