Радіатор опалення KOER 22 500x1800
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 500x1800
Сортувати
Сталевий радіатор опалення KOER 500x500 мм бокове підключення клас 22 RAD0 | 7 718 грн. |
Сталевий радіатор 22х500х1800.S KOER (бок. підключення) (RAD065) | 7 718 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х500х1800.S бічне підключення RAD065 | 7 718 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 500x500 мм бокове підключення кл | 7 718 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо