Радіатор опалення Idmar Ventil Compact 22 500x1800 (V22500X180)
від 7 278 до 7 329 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Польща |
Модифікації Idmar Ventil Compact 22 16
Характеристики
Idmar Ventil Compact 22 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Idmar Ventil Compact 22 500x1800
Сортувати
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 500x1800 (V22500X180) | 7 329 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x1800 нижнє підключення V2250 | 7 298 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x1800 (V22500X180) | 7 278 грн. |
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 500x1800 (V22500X180) | 7 278 грн. |
Закрити
Рекомендуємо