Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 500x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 500x1200
Сортувати
Korado Korado 22-K 500x1200 | 7 393 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 500x1200 мм бокове підключ | 7 527 грн. |
Korado Radik Klasik 22 500x1200 | 5 943 грн. |
Korado Radik Klasik 22 500x1200 | 9 944 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо