Радіатор опалення Korado Radik VK22 400x400
від 3 565 до 5 715 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 400x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 400x400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 400x400 мм нижнє підключе | 5 715 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 400x400 (22040040-60-0010) | 4 348 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 400x400 (22040040-60-0010) | 3 565 грн. |
Закрити
Рекомендуємо