Проточний водонагрівач Kospel KDE-12
Відео 2 |
Kospel KDE-12 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel KDE-12
Усі ціни 7 →Kospel Kospel KDE-12 BONUS | 13 744 грн. |
Водонагрівач Kospel Bonus KDE 12 | 13 198 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel KDE-12 bonus (170679) 170679 | 13 744 грн. |
Нагреватель воды проточный электрический Kospel Bonus KDE - 12 380 В | 13 399 грн. |
Проточный водонагреватель Kospel Bonus KDE-12 | 13 326 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel Bonus KDE-12 | 12 119 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel KDE-12 Bonus | 14 568 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kospel KDE-12
Ціни на Kospel KDE-12 |
---|---|---|---|---|
Kospel KDE-9 | від 11 918 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDE-12 | від 12 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel KDE-15 | від 12 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel KDE-18 | від 12 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel KDE-21 | від 12 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel KDE-24 | від 12 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel KDE-27 | від 12 312 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →