Бойлер Kospel Termo Max SW 200
Kospel Termo Max SW 200 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Max SW 200
Kospel SW-200 Termo Max | 26 160 грн. |
Kospel SW-200 Termo Max | 26 814 грн. |
Kospel SW-200 Termo Max | 27 468 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 200 | 26 100 грн. |
Модификації Kospel Termo Max SW 200
Ціни на Kospel Termo Max SW 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Max SW 100 | від 17 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 120 | від 18 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 140 | від 19 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 200 | від 26 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 250 | від 30 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 300 | від 33 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 400 | від 35 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel Termo Max SW 500 | від 47 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →