Рушникосушарка Kosser Gerda E L 500x500 (ДГ01EL)
Фото 4 | від 3 842 до 4 670 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації Kosser Gerda 8
Характеристики
Kosser Gerda E L 500x500 |
|
Підключення до мережі з лівого боку. Довжина кабелю 1 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kosser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kosser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kosser Gerda E L 500x500
Колір:
Сортувати
Електрична рушникосушка Kosser Герда 500x500/6 EL таймер чорний ДГ01EL | 4 520 грн. |
Рушникосушка KOSSER Герда 500х500/6 EL (ДГ01EL) ДГ01EL | 4 520 грн. |
Электрический полотенцесушитель Kosser Герда 500x500 EL тайм. черный ДГ01E | 3 842 грн. |
Сушарка для рушників електрична KOSSER Драбинка Герда 500х500/6 EL чорна | 4 520 грн. |
Рушникосушка електрична Kosser Герда 500x500/6 EL ДГ01ELW | 4 670 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо