Теплова гармата KRAFT&DELE KD11719
Фото 7 |
KRAFT&DELE KD11719 2.5 кВт 1ф (230 В) 6 кВт 3ф (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRAFT&DELE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRAFT&DELE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRAFT&DELE KD11719
Усі ціни 9 →Тепловентилятор электрический Kraft Dele KD11719 6 кВт 365157 | 4 480 грн. |
Тепловая пушка Kraft&Dele KD11719 | 4 453 грн. |
Тепловентилятор електричний Kraft Dele KD11719 | 2 900 грн. |
Електрична теплова гармата Kraft&Dele KD11719 365157 | 4 480 грн. |
Тепловентилятор електричний Kraft Dele KD11719 365157 | 4 480 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації KRAFT&DELE KD11719
Ціни на KRAFT&DELE KD11719 |
---|---|---|---|---|
KRAFT&DELE KD11720 | від 2 083 грн. | 1 пропозиція | ||
KRAFT&DELE KD11719 | від 2 900 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →