Теплова гармата Master B 35 CED
Відео 2 |
Master B 35 CED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master B 35 CED
Усі ціни 19 →Дизельная тепловая пушка прямого нагрева Master B 35 CED 4010.818 | 20 475 грн. |
Дизельна теплова гармата прямого нагріву Master B 35 CED | 18 427 грн. |
Теплова пушка дизельна Master B 35 ced | 20 475 грн. |
Тепловая пушка MASTER B 35 CED (4010.818) | 20 475 грн. |
Теплова гармата Master B 35 CED | 20 475 грн. |
ще 14 пропозицій
9 серпня 2021, 11:47
Враньё от е каталог. #
Пишет что цены начинаются от 19500. По факту переходишь в магазин. А она на 5000 дороже. Смысл тогда от этого сайта?
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості теплової гармати Master B 35 CED:
- Можливість підключення кімнатного термостата (купується окремо)
Модификації Master B 35 CED
Ціни на Master B 35 CED |
---|---|---|---|---|
Master B 35 CED | від 17 760 грн. | 19 пропозицій | ||
Master B 70 CED | від 18 873 грн. | 18 пропозицій | ||
Master B 100 CED | від 25 600 грн. | 17 пропозицій | ||
Master B 150 CED | від 29 699 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →