Електрорубанок Kraissmann 1300 EH 5/110
Фото 3 |
Kraissmann 1300 EH 5/110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1300 EH 5/110
Усі ціни 11 →Електрорубанок KRAISSMANN 1300 EN 5/110 | 3 539 грн. |
Рубанок Kraissmann 1300 EN 5/110 112335 | 3 027 грн. |
Рубанок Kraissmann EN-1300-5/110 | 3 210 грн. |
Рубанок електричний Kraissmann EH 1300 5/110 | 3 742 грн. |
Рубанок електричний KRAISSMANN 1300 EH 5/110 (можливість стаціонарного вст | 3 528 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →