Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDRi-130
Kraissmann 1600 HDRi-130 |
|
Індукційний двигун
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1600 HDRi-130
Усі ціни 11 →Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDRI-130 112812 | 6 809 грн. |
Мінімийка високого тиску Kraissmann 1600 HDRi-130 | 6 222 грн. |
Автомийка високого тиску Kraissmann 1600 HDRi 130 (індукційний двигун, піс | 8 100 грн. |
Автомийка, мийка високого тиску, KRAISSMANN 1600 HDRi-130, індукційний дви | 7 429 грн. |
Автомийка kraissmann 1600 hdri 130 | 7 387 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →