Паяльник Kraissmann 2400 KMS 6
Фото 7 |
Kraissmann 2400 KMS 6 |
|
Рулетка, рукавички і рівень в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2400 KMS 6
Усі ціни 10 →Паяльники для пластикових труб KRAISSMANN 2400 EMS 6 | 2 379 грн. |
Паяльник пластикових труб Kraissmann 2400 EMS 6 | 2 430 грн. |
Паяльник для пластикових труб kraissmann 2400 ems 6 | 2 241 грн. |
Паяльник для пластикових труб Kraissmann 2400 EMS 6 | 2 241 грн. |
Апарат для розтрубного зварювання Kraissmann 2400 EMS 6 (2,4 кВт; 6 насадо | 2 058 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →