Паяльник Sthor 79367
Sthor 79367 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 79367
Усі ціни 15 →Паяльник электрический Sthor STH 79367 (79367) | 355 грн. |
Паяльник електричний Sthor STH 79367 (79367) | 304 грн. |
Sthor Паяльник електричний Sthor STH 79367 (79367) | 304 грн. |
Sthor Паяльник сетевой STHOR 60 Вт 400 °C (79367) | 380 грн. |
Паяльник електричний STHOR 60Вт 400°C (79367) 79367 | 390 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Sthor 79367
Ціни на Sthor 79367 |
---|---|---|---|---|
Sthor 79365 | від 273 грн. | 13 пропозицій | ||
Sthor 79366 | від 261 грн. | 15 пропозицій | ||
Sthor 79367 | від 304 грн. | 15 пропозицій | ||
Sthor 79368 | від 349 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →