Точильний верстат Kraissmann 320 SSG 100 100 мм / 320 Вт 230 В
Відео 1Фото 5 |
Kraissmann 320 SSG 100 100 мм / 320 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 320 SSG 100 100 мм / 320 Вт 230 В
Усі ціни 10 →Верстат для заточування ланцюгів KRAISSMANN 320 SSG 100 | 1 899 грн. |
Заточний верстат для ланцюгів Kraissmann 320 SSG 100 111706 | 1 560 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Kraissmann 320 SSG 100 | 1 904 грн. |
Машина заточна для ланцюгів kraissmann 320 ssg 100 | 1 660 грн. |
Заточна машина для пильних ланцюгів KRAISSMANN 320 SSG 100 | 1 666 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →