Мотобур Kraissmann 521 EB 300
Фото 4 |
Kraissmann 521 EB 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 521 EB 300
Усі ціни 24 →Мотобур KRAISSMANN 521 EB 300(4 шнеки) | 11 999 грн. |
Мотобур Kraissmann 521 ЕВ 300 (без шнека) 113896 | 4 931 грн. |
Мотобур Kraissmann 521 EB 300 | 7 568 грн. |
Мотобур Kraissmann 521 EB 300 (у комплекті шнеки на 100мм, 200мм та 300мм) | 11 250 грн. |
Мотобур KRAISSMANN 521 ЕВ 300 (шнек у комплекті) | 8 419 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →