Водонагрівач KRONER Volt-ESG089
Фото 3 |
KRONER Volt-ESG089 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Volt-ESG089
Усі ціни 19 →Kroner Kroner KRP Volt - ESG089 с дисплеем | 2 184 грн. |
Проточный водонагреватель Kroner KRP Volt-ESG089 с дисплеем 192875 | 2 184 грн. |
Кран з електронагрівом Kroner KRP Volt-ESG089 (CV022966) CV022966 | 2 184 грн. |
Проточний водонагрівач Kroner Volt-ESG089 (CV022966) | 2 132 грн. |
Проточный водонагреватель Kroner Volt-ESG089 (CV022966) CV022966 | 2 382 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації KRONER Volt-ESG089
Ціни на KRONER Volt-ESG089 |
---|---|---|---|---|
KRONER Volt-ESG087RSS | від 2 354 грн. | 15 пропозицій | ||
KRONER Volt-ESG088 | від 1 434 грн. | 20 пропозицій | ||
KRONER Volt-ESG089 | від 1 657 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →