Електросамокат Kugoo Kirin S1 Pro
Відео 18Фото 10 |
Kugoo Kirin S1 Pro |
|
Відносно недорогий електросамокат торгової марки Kugoo – це модель для міських поїздок та щодо рівних дорожніх покриттів. При власній вазі в 15 кг максимальні навантаження, що витримуються, заявлені на позначці в 120 кг. Рама виконана з алюмінію, платформа традиційно доповнена покриттям, що не ковзає, для якісного зчеплення з взуттям райдера. Також передбачена можливість складання: рульова стійка легко приводиться до деки, що робить транспортний засіб компактнішим та зручнішим для транспортування або зберігання.
Електричний самокат Kugoo Kirin S1 Pro обзавівся 350-ватним мотором, який дозволяє розвивати швидкість до 25 км/год і впевнено рухатися в невелику гірку (з кутом підйому в 15 градусів). Запропонований акумулятор вимагає 7-годинного циклу живлення (від 0 до 100%) і передбачає запас ходу в 23 км. Ходова частина моделі включає невеликі 8-дюймові колеса і ефективне заднє дискове гальмо. Оскільки амортизація тут відсутня, то їзда по нерівностях та вибоїнах не рекомендована. З інших особливостей варто виділити присутність дисплея, передньої фари та стоп-сигналу, які роблять скутер помітнішим у темний час і покликані підвищити загальну безпеку експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kugoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kugoo.
Купити Kugoo Kirin S1 Pro
Усі ціни 6 →Електросамокат Kugoo Kirin S1 Pro (350 Вт, 7,5 А/год, 36 В), чорний | 10 990 грн. |
Kugoo S1 Pro Black | 20 579 грн. |
Електросамоокат Kugoo Kirin S1 PRO 350W 30 км/год ОРИГІНАЛ Європа | 14 025 грн. |
Електросамоокат Kugo S1 Pro 350W 30 км/год Black | 14 025 грн. |
Електросамокат Kugoo Kirin S1 PRO (350 Вт, 7,5 А/час, 36 В), черный | 10 990 грн. |