Електросамокат Yadea KS5 (NTW-KS5)
Відео 18Фото 9 |
Yadea KS5 |
|
Електросамокат торгової марки Yadea представляє рішення середнього цінового сегмента. Модель обзавелася інформативним кольоровим дисплеєм, на який виводяться дані про швидкість, рівень заряду акумулятора, індикація освітлення та підключення до смартфону. За допомогою мобільного додатка транспортний засіб можна заблокувати, ознайомитись зі статистикою поїздок, отримати доступ до додаткових налаштувань.
Електричний самокат Yadea KS5 оснащений алюмінієвою рамою, важить 16.6 км, і готовий витримати райдера з масою тіла до 110 кг. Заднє колесо рухає 350-ватний мотор, пікові потужності якого можуть підніматися до 500 Вт. Користувачам доступні 3 швидкісні режими, включаючи пішохідний, прогулянковий і максимальний — до 29 км/год. Живить двигун акумуляторна батарея на 10.4 Агод, що забезпечує запас ходу на рівні 40 км.
З особливостей ходової частини моделі варто виділити наявність великих 10.5-дюймових литих коліс, що не вимагають підкачування, передньої амортизаційної вилки, яка добре «гасить» вібрації керма при їзді по нерівностях, а також дискових (ззаду) та барабанних гальм. Для помітності транспорту в темряві (і підвищення безпеки) запропоновано не лише фару та стоп-сигнал, а й четвірку додаткових відбивачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yadea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yadea.
Купити Yadea KS5
Усі ціни 18 →Електросамокат YADEA KS5 36V 10Ah, 600W Білий/Чорний | 22 099 грн. |
Електросамокат Yadea KS5 BLUE/GREY | 22 099 грн. |
Электросамокат YADEA KS5 (Blue/Gray) 360Wh | 22 099 грн. |
Самокат акумуляторний yadea ks5, синій, 500Вт | 23 915 грн. |
Електросамокат Yadea KS5 Black/Grey (NTW-KS5) | 21 999 грн. |