Літня шина Kumho Ecsta PS71 215/40 R17 87Y
Відео 10Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 215/40 R17 87Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 215/40 R17 87Y
Усі ціни 8 →Kumho ECSTA PS71 215/40 R17 87Y XL FR (9048687306) | 5 030 грн. |
Летние шины Kumho Ecsta PS71 215/40 ZR17 87Y XL 1001757256 | 4 186 грн. |
Kumho Ecsta PS71 215/40 R17 87Y | 4 720 грн. |
KUMHO ECSTA PS71 87Y 215/40 ZR17 RG XL | 4 022 грн. |
Kumho Ecsta PS71 215/40 R17 87Y XL 2262803 | 4 110 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →