Плита Kumtel KO-123
Kumtel KO-123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumtel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumtel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumtel KO-123
Усі ціни 13 →KUMTEL KO-123 BROWN PAINTED | 1 325 грн. |
KUMTEL KO-123 BROWN PAINTED | 1 318 грн. |
Kumtel KO-123 White KO-123White | 1 299 грн. |
Настільна плита Kumtel KO-123 White | 1 299 грн. |
KUMTEL KO-123 BROWN PAINTED | 1 312 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →