Плита Zilan ZLN0032
Фото 3 |
Zilan ZLN0032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilan ZLN0032
Усі ціни 7 →Газовая плита Zilan ZLN0032, 3 комфорки | 1 595 грн. |
Zilan ZLN0032 | 1 090 грн. |
Zilan ZLN0032 White ZLN0032White | 1 599 грн. |
Настільна плита газова Zilan ZLN0032 Black | 1 799 грн. |
Настільна плита газова Zilan ZLN0032 White | 1 599 грн. |
Газова плита Zilan ZLN0032, 3 комфорки | 1 366 грн. |
Настільна газова плита Zilan ZLN0032 3 конфорки White (ZLN0032.white) | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →