Цифрове піаніно Kurzweil M115
Відео 4Фото 2 |
Kurzweil M115
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:88 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:88 шт.
Жорсткість:зважена
Акомпанемент:28 шт.
Лінійний вхід (RCA)
Всі характеристики
Характеристики M115
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kurzweil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kurzweil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kurzweil M115
Усі ціни 13 →Цифровое пианино Kurzweil M115 SR + (банкетка, 3 педали, пюпитр) | 44 360 грн. |
Цифрове піаніно Kurzweil M115 SR | 44 460 грн. |
Фортепіано цифрове Kurzweil M115 SR | 44 460 грн. |
Kurzweil M115 Rosewood | 52 320 грн. |
Kurzweil M115 Sr Palisander | 42 968 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →