Цифрове піаніно Yamaha YDP-105
Фото 7 |
Yamaha YDP-105
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:64 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:10 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики YDP-105
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha YDP-105
Усі ціни 12 →Цифрові піаніно Yamaha Arius YDP-105 (Rosewood) | 47 544 грн. |
Цифровые пианино Yamaha Arius YDP-105 (Rosewood) | 47 545 грн. |
Цифровое пианино YAMAHA YDP-105B | 47 540 грн. |
Цифровое пианино YAMAHA ARIUS YDP-105 (Rosewood) | 47 544 грн. |
Yamaha ARIUS YDP-105B | 37 000 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →