Електрогенератор Kvitka PRO SCD4500E (110-7009)
Фото 11 |
Kvitka PRO SCD4500E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SCD4500E
Усі ціни 6 →Дизельный генератор КВИТКА PRO SCD4500-I (110-7009) 144885 | 35 999 грн. |
Дизельний генератор КВІТКА PRO SCD4500-I (3.5 кВт) (110-7009) 110-7009 | 35 999 грн. |
Генератор дизельный Квітка Pro 3.2/4.0 КВт SCD4500E | 36 000 грн. |
Дизельний генератор КВІТКА PRO SCD4500E + олива (4 кВт) (110-7009) 110-700 | 32 399 грн. |
Дизельний генератор Квітка PRO SCD4500-I (110-7009) | 35 999 грн. |
Дизельний генератор Квітка PRO SCD4500-I (110-7009) | 33 627 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →