Електрогенератор Kvitka PRO SCD7000E (110-7008)
Фото 15 |
Kvitka PRO SCD7000E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SCD7000E
Дизельный генератор КВИТКА PRO SCD7000-I (110-7008) 144886 | 44 999 грн. |
Дизельний генератор КВІТКА PRO SCD7000-I (6 кВт) (110-7008) 110-7008 | 44 999 грн. |
Дизельний генератор КВІТКА PRO SCD7000E + олива (6 кВт) (110-7008) 110-700 | 44 999 грн. |
Дизельний генератор Квітка PRO SCD7000-I (110-7008) | 44 999 грн. |
Дизельний генератор Квітка PRO SCD7000-I (110-7008) | 45 741 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →