Електрогенератор Kvitka PRO SC9000iYEA (110-7042)
Фото 17 |
Kvitka PRO SC9000iYEA |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC9000iYEA
Усі ціни 6 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC9000iYEA -ATSR (110-7042) 17 | 55 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC9000iYEA (8 кВт, вихід ATS) 110-7042 | 53 199 грн. |
Генератор инверторный Квітка Pro SC9000iYEA 7.0/80 КВт | 56 000 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC9000iYEA | 55 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC9000iYEA (8 кВт, є вихід під | 55 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC9000iYEA (8 кВт, є вихід під | 56 923 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →