Електрогенератор Kvitka PRO SC4200iYE
Відео 1Фото 15 |
Kvitka PRO SC4200iYE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC4200iYE
Усі ціни 7 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC4200iYE (110-7040) 170481 | 24 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC4200iYE (4.2 кВт) 110-7040 | 23 749 грн. |
Генератор инверторный Квітка Pro 3.8/4.2 КВт SC4200iYE | 25 000 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC4200iYE | 29 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4200iYE (4.2 кВт) (110-7040) | 23 749 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC4200iYE (4.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1 | 24 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4200iYE (4.2 кВт) (110-7040) | 24 395 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →