Електрогенератор Kuyia TMG3500S
Kuyia TMG3500S |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kuyia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kuyia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kuyia TMG3500S
Генератор дизельный Kuyia TMG3500S, однофазный, 110-240V, 50Hz, 3-3,3кВт, | 60 480 грн. |
Бензиновий генератор KUYIA TMG3500S | 33 399 грн. |
Генератор бензиновый Kuyia TMG3500S, однофазный, 110-240V, 50Hz, 3-3,3кВт, | 34 770 грн. |
Kuyia TMG3500S | 34 860 грн. |
Генератор дизельний Kuyia TMG3500S, однофазний, 110-240V, 50Hz, 3-3,3 кВт, | 35 313 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →