Електрогенератор Kvitka PRO SC3200iH (110-7038)
Фото 11 |
Kvitka PRO SC3200iH |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC3200iH
Усі ціни 6 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC3200i-H (110-7038) 170480 | 17 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC3200i-H (3.2 кВт) 110-7038 | 16 399 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC3200i-H | 21 599 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3200iH (3.2 кВт) (110-7038) | 16 399 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC3200i-H (3.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 10 л, 1 | 17 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3200iH (3.2 кВт) (110-7038) | 17 020 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →