БФП Kyocera ECOSYS MA3500CIX (1102YK3NL0)
Фото 6 |
Лазерний багатофункціональний кольоровий пристрій 3-в-1 на платформі Kyocera HyPAS для обслуговування потреб офісних робочих груп. Підтримує автоматичний двосторонній друк та швидке однопрохідне сканування з автоподачею оригіналів (до 100 стор). Здатно грати роль ч/б або кольорового копіювального апарату зі швидким масштабуванням. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний справлятися з помірними обсягами друкованого виводу (навантаження, що рекомендується, до 1500 стор/місяць).
Відрізняється інтуїтивно зрозумілою системою управління на основі 7" сенсорного кольорового дисплея і великою кількістю опцій, що додатково купуються. Для цієї моделі доступні модулі оперативної пам'яті, SSD-накопичувачі об'ємом 64-256 Гб, контролери Wi-Fi, модуль факсу, картридер і додаткові лотки системи подачі Висока фізична роздільна здатність виводу Kyocera ECOSYS MA3500CIX дозволяє швидко створювати презентабельні документи представницького рівня, барвисті буклети для презентацій, яскраву бізнес-графіку та повноцінні макети маркетингових матеріалів.Апарат легко інтегрується в мережеву Ethernet. USB-накопичувачів, що підключаються Серед достоїнств цієї моделі також варто відзначити великий ресурс фотобарабана 200000 стор і високу ємність картриджів.
Купити Kyocera ECOSYS MA3500CIX
Усі ціни 23 →БФП Kyocera MA3500cix (1102YK3NL0) | 26 589 грн. |
Бфп Kyocera MA3500cix (1102YK3NL0) | 26 239 грн. |
Багатофункціональний пристрій Kyocera ECOSYS MA3500cix (1102YK3NL0) | 27 279 грн. |
МФУ лазерное KYOCERA ECOSYS MA3500cix 1102YK3NL0 | 25 736 грн. |
Kyocera ECOSYS MA3500cix (1102YK3NL0) | 26 090 грн. |