Сковорідка Lacor 51624 24 см нержавіюча сталь
Lacor 51624 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lacor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lacor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 51624 24 см нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Сковорода Lacor с сэндвич дном 24 cm (51624) 51624 | 2 117 грн. |
Сковорода Lacor з сендвіч дном 24 cm (51624) 51624 | 2 117 грн. |
Lacor Сковорода Lacor з сендвіч дном 24 cm (51624) 51624 | 2 117 грн. |
Пательня з "сендвіч" дном нержавіюча сталь H 45 мм D 240 мм Lacor FD-51624 | 2 541 грн. |
Сковорода Lacor Inox з нержавіючої сталі 24х4.5см (51624) | 2 470 грн. |
Сковорода Lacor зі сендвіч дном 24 cm (51624) | 2 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →