Сковорідка Lacor 51641 40 см нержавіюча сталь
Lacor 51641 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lacor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lacor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 51641 40 см нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Сковорода Lacor н/ж с антипригарным покрытием 40 cm (51641) 51641 | 5 471 грн. |
Сковорода Lacor н/ж з антипригарним покриттям 40 cm (51641) 51641 | 5 957 грн. |
Lacor Сковорода Lacor н/ж з антипригарним покриттям 40 cm (51641) 51641 | 5 957 грн. |
Пательня нержавіюча сталь з антипригарним покриттям H 65 мм D 400 мм Lacor | 7 149 грн. |
Сковорода Lacor Inox з нержавіючої сталі з антипригарним покриттям 40х6.5с | 6 887 грн. |
Сковорода Lacor н/ж із антипригарним покриттям 40 cm (51641) | 7 235 грн. |
Сковорода Lacor d40 см h6,5 см нержавіюча сталь з антипригарним покриттям | 6 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →