Сковорідка Lacor 51629 28 см нержавіюча сталь
Lacor 51629 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lacor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lacor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 51629 28 см нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Сковорода 28 см із антипригарним покриттям із нержавіючої сталі Lacor 5162 | 3 796 грн. |
Пательня н/ж з антипригарним покриттям d 28 cm, h 5.5 cм Lacor (51629) | 3 687 грн. |
Пательня нержавіюча сталь з антипригарним покриттям H 55 мм D 280 мм Lacor | 3 811 грн. |
Сковорода Lacor Inox з нержавіючої сталі з антипригарним покриттям 28х5.5с | 3 688 грн. |
Сковорода Lacor н/ж з антипригарним покриттям 28 cm (51629) | 3 863 грн. |
Сковорода Lacor d28 см h5,5 см нержавіюча сталь з антипригарним покриттям | 3 692 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →