Туристичні меблі Lafuma Sphinx
Відео 1Фото 12 |
Lafuma Sphinx |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lafuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lafuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lafuma Sphinx
Крісло Lafuma Sphinx Ocre | 12 900 грн. |
Крісло Lafuma Sphinx Onyx | 12 900 грн. |
Крісло Lafuma Sphinx Celadon | 12 900 грн. |
Крісло Lafuma Sphinx Granite | 14 190 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →