Вантажна шина Lanvigator S201 295/80 R22.5 152L
Товар застарів 8 668 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator S201 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lanvigator S201 295/80 R22.5 152L
Ціни на Lanvigator S201 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Lanvigator S201 295/75 R22.5 146M | від 7 748 грн. | 11 пропозицій | ||
Lanvigator S201 295/80 R22.5 154M | від 8 208 грн. | 14 пропозицій | ||
Lanvigator S201 315/80 R22.5 156K | від 9 095 грн. | 1 пропозиція | ||
Lanvigator S201 315/80 R22.5 157M | від 8 560 грн. | 7 пропозицій |