Вантажна шина Lanvigator T708 385/65 R22.5 164K
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T708 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T708 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 12 →Lanvigator T708 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 14 220 грн. |
Lanvigator T708 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 12 709 грн. |
Lanvigator T708 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 400 грн. |
Грузовые шины Lanvigator T708 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR 100234484 | 12 737 грн. |
Lanvigator T708 (385/65R22.5 164K) | 12 797 грн. |
ще 7 пропозицій