Вантажна шина Sonix SX706 315/80 R22.5 156M
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sonix SX706 315/80 R22.5 156M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonix SX706 315/80 R22.5 156M
Усі ціни 6 →Sonix SX706 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150M | 8 671 грн. |
Sonix SX706 (рулевая) (315/80R22.5 156M) | 8 563 грн. |
SONIX SX706 315/80 R22.5 156/150M | 8 445 грн. |
Шини Sonix SX706 (рулевая) 315/80 R22,5 156/150M | 8 128 грн. |
Sonix SX706 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150M | 8 767 грн. |
Sonix SX706 (315/80R22.5 156M) | 8 887 грн. |