Вантажна шина Firemax FM188 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Firemax FM188 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM188 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 8 →Firemax FM188 315/80 R22.5 156/153L | 8 847 грн. |
Firemax FM188 (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 8 033 грн. |
Firemax FM188 (универсальная) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 7 600 грн. |
FireMax FM188 (315/80R22.5 156L) | 8 346 грн. |
Firemax FM188 (кермова) 315/80 R22.5 156/153L | 7 485 грн. |
ще 3 пропозиції