Вантажна шина ANNAITE 366 275/70 R22.5 148M
Товар застарів 7 422 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 275; Профіль (%): 70; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 148; |
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 366 275/70 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ANNAITE 366 275/70 R22.5 148M
Ціни на ANNAITE 366 275/70 R22.5 148M |
---|---|---|---|---|
ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M | від 7 702 грн. | 5 пропозицій | ||
ANNAITE 366 315/70 R22.5 154L | від 8 538 грн. | 1 пропозиція | ||
ANNAITE 366 315/70 R22.5 154M | від 8 217 грн. | 2 пропозиції |