Вантажна шина Lanvigator D688 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator D688 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator D688 10 R20 149K
Усі ціни 11 →Lanvigator D688 (ведуча вісь) 10.00 R20 149/146K | 10 756 грн. |
Lanvigator D688 (ведущая) 10.00 R20 149/146K PR18 | 9 917 грн. |
Lanvigator D688 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 9 476 грн. |
LANVIGATOR Вантажна шина LANVIGATOR D688 (ведуча) 10.00R20 149/146K | 9 964 грн. |
Lanvigator D688 (10/R20 149K) | 10 058 грн. |
ще 6 пропозицій