Термос LaPLAYA Mercury 1.0 1 л
Фото 4 |
LaPLAYA Mercury 1.0 0.5 л1 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaPLAYA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaPLAYA.
Купити LaPLAYA Mercury 1.0 1 л
Усі ціни 11 →Термос Laplaya Universum 1 л 533202 4020716353326 | 990 грн. |
Термос LaPLAYA Universum 1 л медный (4020716353326) | 990 грн. |
Термос Laplaya "Universum" red 1,00 л (4020716353326) | 1 187 грн. |
Термос Laplaya "Universum" red 1,00 л (4020716353326) 4020716353326 | 990 грн. |
Термос Laplaya "Universum" red 1,00 л (4020716353326) 4020716353326 | 990 грн. |
Після кількох розбитих китайських термосів зі скляними колбами, я вирішив підшукати щось надійніше та довговічніше. Але мене випередила дружина, і я отримав від неї в подарунок це чудовий металевий німецько-китайський термос. Фірма виробник зареєстрована у Німеччині, але замовлення на виробництво розміщує у Китаї. Відразу скажу з приводу якості, вона бездоганна. Причепитися до обробки металу, пластику чи різьблення неможливо навіть якщо дуже захотіти. Для мене у термосі важливі три моменти. Перший це, звісно, його теплоізоляція. Є думка, що металеві колби тримають тепло чи холод набагато гірше, ніж скляні. Напевно, щоб перевірити це твердження потрібно мати два термоси з різними колбами одного виробника. Тому що у мене вийшло так, що цей металевий тримає тепло краще ніж попередні скляні. Перевірено, що гарячий чай залишається гарячим 8-10 годин. Холод теж добре тримає, минулого тижня їздив на рибалку і наливав у нього крижану воду, через три години вона все ще була дуже холодною. Другий важливий момент – це ударостійкість. Мені не подобаються речі над якими потрібно трястись і здувати порошинки. Це термос зроблений з міцної нержавіючої сталі типу Х18Н10 і помірні механічні точки або невеликі удари йому взагалі не страшні. Третя перевага – зручність. Хороша кришка та приємний у використанні клапан так само важливі, як теплоізоляція. А ще цей термос просто гарний. Дорогий, але якщо зважити на його металеву колбу і те, що в Європі на нього дають п'ятирічну гарантію, ціну виправдовує. Якось трохи протік клапан, чи потрапило в нього щось, чи щось ще. |
«Здоровань» без всяких надмірностей LaPLAYA Mercury 1.0 виділяється тільки тим, що його пробка оснащена вбудованим клапаном для зручності розливу напою по чашках. В іншому термос не має істотних відмінностей від моделей класичної обтічної форми.
Повна відповідність
В паперових характеристики заявлено 24 години збереження холоду і 8 годин підтримки напоїв в гарячому стані. На практиці ці показники дотримуються в повній мірі. Термос готовий порадувати свого власника гарячим чаєм під кінець робочого дня або прохолодним напоєм на добової зміни. А вже при поїздці в спекотний літній спеку за кермом авто заміни LaPLAYA Mercury 1.0 літром освіжаючого лимонаду всередині і зовсім не знайти.
Герметичність
Не доведеться турбуватися власникам термоса і за можливі протечки — силіконові ущільнювачі по периметру пробки надійно перешкоджають протоці рідини. У відгуках до моделі нарікань на негерметичність прилягання кришки не зустрічається. Клапанний механізм теж закривається дуже надійно і через нього не проходять навіть окремі краплі.
Вірна служба
Термос легко миється як зовні так і всередині, а його колба не зберігає запахів. Істотних недоліків у моделі немає зовсім. За це їй і віддають перевагу численні споживачі, яким LaPLAYA Mercury 1.0 прослужить не менше 5 років. Принаймні, про такому терміні йдеться в заявах виробника.
Модификації LaPLAYA Mercury 1.0
Ціни на LaPLAYA Mercury 1.0 |
---|---|---|---|---|
LaPLAYA Mercury 0.5 0.5 л | від 645 грн. | 12 пропозицій | ||
LaPLAYA Mercury 1.0 1 л | від 990 грн. | 12 пропозицій |