Матрац Latona Prime Emerald Dream 90x200
від 1 933 до 2 129 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 100 кг Висота:6 см |
Модифікації Latona Prime Emerald Dream 17
Характеристики
Latona Prime Emerald Dream 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Emerald Dream 90x200
Сортувати
Топпер Highfoam Emerald Dream 90х200 | 1 933 грн. |
Топпер-футон Emerald Dream 90x200 | 1 933 грн. |
Тонкий матрац-топер Highfoam Emerald Dream 90х200 см (4820000665599) | 1 933 грн. |
Топпер HighFoam Emerald Dream 90x200 | 2 129 грн. |
Топер Highfoam Emerald Dream 90х200 см (MTH-30272) | 1 933 грн. |
Топер Highfoam Emerald Dream 90х200 см (EVR-4957) | 1 933 грн. |
Закрити
Рекомендуємо