Матрац EMM Scandi Malmo 90x200
Модифікації EMM Scandi Malmo 16
Характеристики
EMM Scandi Malmo 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Scandi Malmo 90x200
Сортувати
Топпер ЕММ Scandi Malmo 90х200 + наматрасник в подарок | 1 731 грн. |
Міні-матрац скручений Scandi Malmo 90x200 | 1 732 грн. |
Мініматрац Scandi MALMO, 90х200 | 1 904 грн. |
Матрац топер ортопедичний SCANDI MALMO 90x200 см | 1 731 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо