Матрац Latona Prime Noble Aurum Space 80x200
від 8 769 до 10 576 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Noble Aurum Space 16
Характеристики
Latona Prime Noble Aurum Space 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Aurum Space 80x200
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Aurum Space 80х200 + наматрасник в подарок | 8 769 грн. |
Матрац безпружинний Noble Aurum Space 80x200 | 8 792 грн. |
Матрац HighFoam Noble Aurum Space 80x200 | 10 576 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Space 80х200 см (MTH-30498) | 8 792 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Space 80х200 см (EVR-5183) | 8 792 грн. |
Закрити
Рекомендуємо