Матрац Latona Prime Noble Aurum Space 120x190
від 12 905 до 15 564 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Noble Aurum Space 16
Характеристики
Latona Prime Noble Aurum Space 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Aurum Space 120x190
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Aurum Space 120х190 + наматрасник в подарок | 12 905 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Space 120х190 см (EVR-5410) | 12 939 грн. |
Матрац безпружинний Noble Aurum Space 120x190 | 12 939 грн. |
Матрац HighFoam Noble Aurum Space 120x190 | 15 564 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Space 120х190 см (MTH-30501) | 12 939 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Space 120х190 см (EVR-5186) | 12 939 грн. |
Закрити
Рекомендуємо